Korrus3 on 2017 parim maadlusklubi Eestis!

Korrus3 on 2017 parim maadlusklubi Eestis!

Super saavutus, Korrus3!

Maarja Plaser parim õpilaste vanusegrupi naismaadleja. Tema treenerid Olga Narepekha ja Martin Plaser on parimad selle vanusegrupi treenerid Eestis!

Korrus3-s 2017 tegid suure töö treenerid: Aleksander Kutovoi, Aleksander Bolunov, Raivo Kiilström, Henn Põlluste, Hendrik Kalme, Taavi Tikerpalu, Estelle Tikerpalu, Olga Narepekha, Helen Nool, Arvi Aavik, Oktai Dostijev, Villi Olumets, Madis Ristmägi, Ivar Kotkas ( Audentes), Dimitri Gertšeglo, Justin Perry, Siim Salep, Artur Rassmann, Martin Plaser.

Eesti Maadlusliit tunnustas 2017. aasta parimaid.

Tallinnas, Euroopa Hotellis toimunud Eesti Maadlusliidu aastalõpuüritusel tunnustati 2017.aasta parimaid sportlasi ja treenereid.

Parim naismaadleja on EM-i pronks ja MM-i 5. Epp Mäe (SK Wesenberg Wrestling). Parima naismaadleja treenerid on Ahto Raska ja Maksim Molonov.

Parima kreeka-rooma maadleja tiitli pälvis taas Heiki Nabi (MK Juhan), kes tuli MM-il hõbedale ja sõjaväelaste MM-il pronksile, tema treenerid on Igor Bugai ja Aleksander Jairus.

Vabamaadluses parim EM-i 10. koht Ragnar Kaasik ( MK Tulevik), treener Rain Aleksandrov.

Veel tunnustati järgnevates kategooriates:
parim U23 vabamaadleja Aimar Andruse (SK Nipi), treener Rain Aleksandrov;
parim U23 kreeka-rooma maadleja Artur Vititin (MK Hammerlock), treener Ivar Kotkas;
parim juunior vabamaadluses Marek Kütt (SK Nipi), treener Rain Aleksandrov;
parim juunior kreeka-rooma maadluses Helary Mägisalu (Vändra SKP), treener Ivar Kotkas;
parim kadett naistemaadluses Viktoria Vesso (EMÜ SK), treenerid Jakob Proovel ja Veiko Proovel;
parim kadett vabamaadluses Nikita Tsehhonin (SK Kuldkaru), treener Aleksei Hapov;
parim kadett kreeka-rooma maadluses Edvin Kin (MK Nelson), treener Igor Annus;

parim õpilane naistemaadluses Maarja Plaser (Korrus3), treenerid Olga Narepeha ja Martin Plaser;

parim õpilane vabamaadluses Martin Põld (SK Kuldkaru), treener Aleksei Hapov;
parim õpilane kreeka-rooma maadluses Richard Karelson (MK Nelson), treener Igor Annus;
parim rannamaadleja Aimar Andruse (SK Nipi);
parim veteranmaadleja Aap Uspenski (MK Dünamo);
parim klubi naistemaadluses SK Tapa;
parim klubi vabamaadluses SK Kuldkaru;

parim klubi kreeka-rooma maadluses Korrus3.

Suur tänu Korrus3 maadlejatele, treeneritele, toetajatele, lapsevanematele!

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet Tallinna Spordikool Korrus3 Tüdrukute Trennid Tallinnas Pireka Eesti Penosil Eesti Novatours Batuudikeskus Skypark Decus Clinic Olen Olümpiafänn FKE OÜ Äri- ja reklaamkingitused Eesti Langevarjukeskus / Estonian Skydiving center Toeta Eesti Maadlust Sushi Cat iSport.ee Kivi Paber Käärid Tallinna Kesklinna Valitsus Tallinna linn Eesti Maadlusliit (Estonian Wrestling Federation) Maadlus United World Wrestling Delfi Sport Postimees Sport Õhtuleht Sport GoodNews KROONU KLUBI Korrus3 KOSE Saku Maadlusklubi Sisalik Korrus3 Viimsi Korrus3 Linnamäe tee 3 Korrus3 Lasnamäe Lasnamäe Tervisemaja Lasnamäe Linnaosa Valitsus Saku Valla Spordikeskus Korrus3 Kurtna Lasteaed Korrus3 Laitse Lasteaed Korrus3 Päikesejänku Korrus3 Järvamaa Sport massidesse Hommikune Trenn Lastele Hoovisport Spordiklubi Imperial Premia jäätis Väike Tom Maadlusmeeskond Väike TOM

#Meistritetehas #Korrus3 #maadlus #parimklubi #terveeestieest #bestclubinwrestling #greco











Vaata FB postitust siit