placeholder-Images-Oxymaven

TÄHTIS! Tallinna lennujaama täna 14.05!

Abigail Tikerpalu EM (U15) pronks!

16.06 2018 tegi Abigail Tikerpalu õpilaste vanuseklassis ajalugu ja tõestas, et Korrus3 tüdrukute edu pole juhus. Treener Arvi Aavikuga treeniv Abigail saabus Korrus3 2015 aasta sügisel. Eile sai ta peale tugevaid heitlusi Euroopa meistrivõistluste pronksise medali.
Treenides 2017 jaanuarist Olga Nadepekha õpilasena, alustas 2017 sügisel treeninguid Arvi juhendamisel. See otsus on olnud vilja kandev!

Loe EML teatest:

1/8 finaalis saavutas Abigail võidu 10-0 Horvaatia maadleja Gia Kastelani üle. Sealt edasi liikus ta veerandfinaali, kust tuli tasavägises matšis võtta vastu kaotus 5-6 Poola maadlejalt Nicola Wasilewskalt. Kuna Nicola maadles välja finaali sai Abigail võimaluse maadelda lohutusringis, kus tuli vastu soomlanna Kristiina Hepola, kelle üle saavutas võidu 2-0.

Pronksi matšis astus Abigailile vastu Moldaavia maadleja Emilie Creciun, tasavägises kohtumises realiseeris Abigail oma võimaluse võites 7-6!

Õnnitlused Abigailile, tema perele ja treenerile Arvi Aavikule!

Pronksmedali võitja Abigail Tikerpalu koos oma treeneri Arvi Aavik`uga
jõuavad Eestisse täna, pühapäeval kell 14:05 lennuga LO 785.

Korrus3 logod kaasa ja riided selga!

Abigail Tikerpalu õpilaste EM pronks!

Eile saavutas Korrus3-e maadleja Abigail Tikerpalu õpilaste vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel pronks medali.