Lisatreening

Laupäevane lisatreening on mõeldud kõigile nädala sees treenivatele gruppidele lisa treening korrana. Eraldi selle eest tasuma ei pea need, kelle liikmelisus on kuutasupõhine. Tore võimalus suurtel ja väikestel kord nädalas üheskoos treenida.

Maadlus ja ÜKE lastele I

Mitmekülgsed harjutused arendavad lapse füüsist. Õpetame lastele, kuidas iseseisvalt enda keha treenida ning lisaks räägime ka tervislikust eluviisist. Treeningud on sobivad alustavale tippsportlasele kui ka tulevasele harrastajale ükskõik millisel spordialal.

NB! Vanused on igasse gruppi pandud orienteeruvalt. Vastavalt lapse individuaalsele arengule ning võimalustele on võimalus gruppides liikuda. Kõik grupid on mõeldud mõlema sugupoole esindajatele.

Maadlus ja ÜKE noortele

Treeningud on üles ehitatud mängudele, mis sisaldavad erinevaid harjutusi ning teistega kontaktis olemist. Lastel on liikumine tehtud lõbusaks ning nauditavaks.

NB! Vanused on igasse gruppi pandud orienteeruvalt. Vastavalt lapse individuaalsele arengule ning võimalustele on võimalus gruppides liikuda. Kõik grupid on mõeldud mõlema sugupoole esindajatele.

Mängutuba

Tänapäeva kiire elutempo juures leiame tihti, et aega lastega veeta ja mängida napib. Nii oleme me loonud laupäeva hommikuse mängutoa, kus on ruumi nii lapsel kui ka vanemal joosta, mürada ja möllata. Suur matisaal, pehmendustega kaetud seinad ja erinevad treeningvahendid annavad vanematele ning lastele võimaluse olla ühiselt leidlikud loomaks põnev, lõbus ja sportlik ühine aeg. Erinevalt tavalistest mängutubadest valmis atraktsioonidega on meil võimalus ise oma takistusrada luua, panna proovile oma jõud ja oskused ning tehes seda koos perega.

Ülekaaluliste konsultatsioon

Eelnevalt kokkulepitud ajal konsulteerime ülekaalulisuse teemal vanemate ja lapsega ning anname nõu. Ülekaalulised lapsed saavad osaleda omale sobivas grupis ning seal antakse neile vajalikke ja sobilikke harjutusi.

Aruküla maadlus ja ÜKE

Gruppi on oodatud kõik lapsed. Mitmekülgsed harjutused arendavad lapse füüsist. Õpetame lastele, kuidas iseseisvalt enda keha treenida ning lisaks räägime ka tervislikust eluviisist. Treeningud on mõeldud nii algajatele kui ka pikaajalisele harrastajale. Treening koosneb põhjalikust üldfüüsilise treeningust ning maadluse võtete õpetamisest. Kes maadelda ei soovi, sel on võimalus teha erinevaid üldfüüsilisi harjutusi treeneri juhendamisel.