Sportlik pikapäevarühm

Sügisel 1. Septembril lähevad paljud lapsed kooli. Mõned esimesse klassi. Mida teeb laps enne tunde, kui käib lõunases vahetuses, mida peale tunde, kui Sa pole veel jõudnud töölt?

Just sinule mõeldes, Korrus3 alustab sportliku pikapäevarühmaga. Spordisaal muutub trenni – ja ajaviitesaaliks iga koolipäev 13.00-17.30!

Pikapäevarühmas on võimalik teha trenni, mängida, joosta ja tunda vabast ajast rõõmu. Lapsed on kogenud mängujuhtide ja treenerite juhendamisel.

Pallimängud, jooksud, müramine, võimalus õppida kodutöid, leida uusi sõpru! Soovitusliku liikumisvajaduse 1h ületame KoLmeKorDseLt!!! 💪💪🤟👍👍❤❤❤

Kellele mõeldud?
Korrus3 sportlik pikapäevarühm on mõeldud spordist lugupidavale perele, kelle 1-4 klassi lapsel on enne või peale koolipäeva palju vaba aega ning lapsevanemad sooviksid selle sisulist täitmist aktiivse liikumisega.

Korrus3 teeb pikapäevarühma kahel ajal. Hommikuti 09.00-12.00 ja 13.00-17.30

Registreerimiseks saada e-mail tagasiside@korrus3.eemärksõnaga “pikapäevarühm hommik” või “pikapäevarühm lõuna”

Kohatasu on 125/kuu hommikune ja 139€/kuu lõunane grupp, kohtade arv piiratud.
Esmakordsetel klubiga liitumise tasu ühe trenni tavagrupi kuutasu ulatuses.

Toeta seda üleskutset jagamisega ja kindlasti registreeri laps enne 25.juunit, 2019a., mil kehtib soodustus 10% klubiga liitumisele ja 1. kuu tasule.

Lisainfo telefonil
53627351
Martin Plaser

Vaata FB postitust siit

Uku Leitham katsetas EM-i vormi Frankfurdis – GoodFight

Frankfurdis toimus 10.-11. maini juunioride UWW kalendriturniir Brandenburg Cup, kus 4. koha saavutas kreeka-rooma maadluse värske Eesti täiskasvanute ja juunioride meister Hans Uku Leitham (-82 kg, Korrus3). „Brandenburgi võistlus oli viimane kontrollvõistlus enne juunioride EM-i juunis Hispa…

Saksamaa võistluste head tulemusedAndreas Välis ja Richard Karelson Saksamaal au

Saksamaa võistluste head tulemused

Andreas Välis ja Richard Karelson Saksamaal auhinnalistel kohtadel.

Saksamaal toimunud juunioride UWW kalendriturniiril Brandenburg Cup saavutasid Eesti kreeka-rooma maadlejatest kolmanda koha Andreas Välis (-87 kg, MK Juhan/Audentese SG, 2 võitu) ja Richard Karelson (-97 kg, MK Nelson/Audentese SG, 2 võitu).

Teistest meie sportlastest said matšivõidud veel Hans Uku Leitham (-82 kg, Korrus3, 2 võitu, 4.koht), Ranet Kaljola (-77 kg, MK Nelson, 2 võitu, 5.koht) ja Randel Uibo (-72 kg, MK Leo, 1 võit, 7.koht).

Treener oli võistlustel Ivar Kotkas ja kohtunik Aavo Olgo.

Maarja Plaser Põhjamaade MV kolmasNädalavahetusel toimusid Põhjamaade MV kreeka-

Maarja Plaser Põhjamaade MV kolmas

Nädalavahetusel toimusid Põhjamaade MV kreeka-rooma maadluses🤼‍♂️ ja naistemaadluses🤼‍♀️ juunioritele ja kadettidele.
Osalesid seitsme riigi sportlased – Rootsi 🇸🇪, Taani 🇩🇰, Norra 🇳🇴, Soome 🇫🇮, Eesti 🇪🇪, Läti 🇱🇻 ja Leedu 🇱🇹.
Tallinna Spordikooli maadlejad saavutasid täiskomplekti medaleid👍👏🥇🥈🥉.
Richard Karelson Maadlusklubi “Nelson”/ Audentese SG võitis Rootsi, Taani ja Leedu maadlejat ja saavutas ülekaaluka esikoha 🥇👍👏
Ranet Kaljola Maadlusklubi “Nelson” võitis Leedu, Eesti ja Norra maadlejat ja kaotas finaalis Leedu maadlejale. Tasuks II koht 🥈👍👏
Maarja Plaser Korrus3 / Audentese SG võitis, Norra, Läti ja Leedu maadlejat ja kaotas Norra maadlejale ja saavutas III koha 🥉👍👏
Õnnitleme ja täname! 🤝🙏
———————————————
На выходных прошел Чемпионат Северных стран по греко-римской🤼‍♂️ и женской борьбе🤼‍♀️ среди юниоров и кадетов.
Участвовали спортсмены из 7 стран- Швеции 🇸🇪, Дании 🇩🇰, Норвегии 🇳🇴, Финляндии 🇫🇮 , Эстонии 🇪🇪 , Латвии 🇱🇻 и Литвы 🇱🇹.
Борцы Таллиннской Спортивной школы завоевали полный комплект медалей 👍👏🥇🥈🥉.
Richard Karelson (MK “Nelson”/Audentese SG) одержал победу над Швецией, Данией и Литвой и получил заслуженное 1 место🥇👍👏
Ranet Kaljola (MK “Nelson”) победил спортсменов из Литвы, Эстонии и Норвегии, но проиграл в финале борцу из Литвы. 2 место🥈👍👏
Maarja Plaser (Korrus3/Audentese SG) смогла взять верх над спортсменками из Норвегии, Латвии и Литвы, но оказалась в проигрыше у спортсменки из Норвегии. В итоге 3 место🥉👍👏
Поздравляем и благодарим!🤝🙏

Korrus3 maadlejad Moskvas

Treeninglaagris osalevad selle aasta Eesti meistrid kadettide/õpilaste vanuseklassis
Egor Mossienko Rainer Plaser Ekke Leitham

Kaksteist U15 ja kadettide koondise maadlejat treenib hetkel Venemaa ühes tippklubis “Sparta” Selle klubi kasvandike seas on mitmeid olümpiavõitjaid (fotol keskel seisab 2016. aasta Olümpiavõitja Davit Chakvetadze) samas klubis treenib ka Heiki Nabi vastane Sergei Semenov. Eesti klubidest on laagris esindatud: “Aberg”, “Englas”, “Leo”, “Korrus3”, “Väike-Maarja”

Korrus3 taas Eesti parim!

16.03 peeti Paikusel kadettide (U18) Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma ja vabamaadluses. Korrus3 saavutas esikoha tüdrukute arvestuses, poiste arvestuses 2. koht.

Viktoria Novitskaja ja Kätlin Sikk

Poiste arvestuses saavutati 2. koht kreeka-rooma maadluses ja 3 poissi võistlesid ka vabamaadluses

Robin Raivet, Kaspar Kärner, Karl-Otto Lillemets
Tänu meeskonna ühisele panusele -poodiumikoht!

Vabamaadluses maadlesid:

Esimesele kohale

Teisele kohale

kogemuse võrra rikkamaks Robin Raivet

Treeneritena olid kaasas Helen Nool, Nele Truber ja Martin Plaser

kõiki abistavaid lapsevanemaid, sõpru ja loomulikult vastaseid ning kohtunikke, tänu teile oleme järjest tugevamad.

Samuti täname :
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet Tallinna Spordikool Eesti Olümpiakomitee Penosil Eesti Eesti Langevarjukeskus / Estonian Skydiving center Tallinna Kesklinna Valitsus Kivi Paber Käärid Endla Talu Novatours

#eestiparimmaadlusklubi #meistritetehas #tüdrukudmaadlevad #normaalne #normaalnemaadlus #normaalnetrenn #normaalnelaps #normaalneklubi

Korrus3 tõusis neljandaks

Korrus3 juunioride tiim saavutas 4. Koha Eesti MV juunioridele kreeka-rooma maadluses

1. Koht Uku Leitham
3. Koht Alex Veedla

Kogemuse võrra said rikkamaks Robin Raivet, Karl Otto Lillemets ja Vladimir Bondarevski ning Alfred Kokk ja Mark Mättik .

Klubi tänab kõiki toetajaid!

Korrus3 on Eesti parim maadlusklubi

Täiskasvanute Eesti MV toimus 10.2.2019 Põlvas. Korrus3 saavutas teist aastat järjest esikoha naiste vabamaadluses ja meeste kreeka-rooma maadluse üldarveatuses.
Oli üllatuslikke võite ja kaotusi. Sport!