Küüslaugufestivalil (20.08) kinkekaartide võitjad

Küüslaugufestivalil, 20.08,said loosi tahtel Korrus3 kinkekaardid:
25€
Sirje Säde
Aare Sikk
Merle Päärand
Triinu
Helve Mangusson
Kaire Vahtre
Teele Piispa
Rasmus Kiipus
Karmen-Liis Kiipus
Kristiina Vaardt
50€
Siret Nõgesmaa
M.Sikk
Tiia Kiusalaas
Kenert Lääts
Galina Tapner

Palju õnne võitjatele ja soovime Teile häid trennielamusi

Korrus3
Meistrite tehas!

 

Tähelepanu kõigile! (VIDEO)

Võtame suurejooneliselt ja vääriliselt vastu Eesti parima noormaadleja Hans Uku Leithami, kes saavutas Euroopa Meistrivõistlustel kadettidele imelise kolmanda koha.

Kogunemine 26.07.2016 Reisisadama D – Terminalis kell 09.30

Kaasa võtta plakatid, lilled ja rohked õnnitlused!
Ootame aktiivset osavõttu!

www.facebook.com/korrus3

Korrus3
Meistrite tehas!

VIDEO:

TallinnaTV: http://www.tallinnatv.eu/index.php/uudised/uudislood/9651-2016-07-26-noor-eesti-maadleja-voitis-kadettide-em-il-pronksmedali

Ülekaal Korrus3 lasterikaste perede maadlustreeningute toetuseks!

UUS: Kuula intervjuud: Martin Plaser ja Anti Reinthal. Pange pekk põlema


Ülekaal Korrus3 lasterikaste perede maadlustreeningute toetuseks!

MIS: Korrus3 ja Unibet koostöös lasterikaste perede maadlustreeningute toetuseks loodud kampaania “UnibetChallenge”

KES: Esimene liituja Anti Reinthal teeb Unibet pokkerimeeskonnas profisportlasena kaasa tippvõistlustel. Laua taga istumine on raske kui kaalud 127 kg. Treenime teda 2 kuuga vormi, tema ambitsioonikas plaan oli alla võtta 20kg, vaatame kuidas läheb!

Unibet annab 20 eurot iga Anti kaotatud kg eest Korrus3 lasterikaste perede laste treenimiseks!
Sina tööandjana võid toetada kollektiivi panust! Sinu tööandja võib toetada Sinu ponnistusi, andes omalt poolt tuge kampaaniasse panustamisel. Näiteks kampaania perioodiks treeningtoetuse või sporditegevuse kompenseerimisega.

KAS MINA KA?
IGA projektiga liituja eest annab Unibet kuni 31.12.2016 1€ iga kaotatud kilo pealt. Pead olema programmiga liitunud, määranud ise oma kaotatavale kilole hinna ja tähtaja. Tähtaeg mitte hiljem kui 31.12.2016. Kilode ja tähtaja hindamisel vajadusel kasuta spetsialistide abi.
Unibet maksab ainult siis kui oled oma ülekande Korrus3 heaks teinud. Hinda oma rahalisi võimalusi!
Miks: Korrus3 treenib lasterikaste perede lapsi tasuta!
Aita meil seda projekti ka 2016/2017 hooajal jätkata!
Kaalulangetuse positiivne pool on vastupidavus ja eluvõime.
Treenime pea iga päev!

Kas trenniga peab liituma: Kampaania on Su isiklik lubadus tagada endale tervislik tulevik. Korrus3 treenerid juhendavad ning pakuvad registreerunud liitujatele tasuta konsultatsioone. Toitumiskavade nõustamine on tasuta. Trennidega liitumine ja trennid maksavad, hind vastavalt hinnakirjale (www.korrus3.ee/trennitasu). Eratreeningute hind vastavalt kokkuleppele treeneriga.

Kodus, õues, vabaõhulinnakus või metsas iseseisev tegutsemine ei maksa midagi.
Soovitavalt tule trenni ja pane oma pekk heategevuseks!
Strateegia: Sea osaeesmärke. Näiteks 2kg kuus, nii saad iga kuu lõpus ise enda võimalusi ja s?vutusi uuesti hinnata.
Kilo hind: Kui kalliks oma pekki pead? Hetkel keskmine annetus ühe kg eest jääb 40-100€/kg
Täida juuresolev ankeet! www.korrus3.ee/challenge
Kutsu teisi ka liituma.

Kuidas toimub tasumine: Maksad VAID kaotatud kilode eest, loobumisel maksad saavutamata eesmärgi kolmekordselt Korrus3 toetuseks!
Makse selgitusse: UnibetChallenge, kaotatud kilode arv
MTÜ Korrus3 konto/account nr IBAN EE731700017003738692
NORDEA PANK

Jaga seda üleskutset Facebookis ja mujal sotsiaalmeedia kanalites!
P.S Vajadusel konsulteeri arstiga, hinda oma tervislikku seisundit ning enne lõpliku eesmärgi määramist konsulteeri treeneritega. Tervis ennekõike!

Korrus3 suvised trenniajad

Laste trennid 4-12a. maadlus/ÜFT
Esmaspäev-neljapäev 16.00-18.00
Täiskasvanute ja 13+ maadlus
Esmaspäev-neljapäev 19.00-20.30

NB ! Laupäevased lastehommikud algavad uuesti augusti teises pooles ja juuni-juuli-augusti algus ei toimu!

ÜLDFÜÜSILINE
Esmaspäev ja kolmapäev 20.00-21.30
Teisipäev ja neljapäev 12.30-14.00
Treenerid Sergio, Martin, Raivo, Villi, Justin

BJJ treeningud
Esmaspäev-reede 10.30(11.00)-12.30
Esmaspäev- neljapäev 19.00 koos maadlusega
treener Sergio

Püstivôitlus
Esmaspäev ja kolmapäev 19.30-21.30 ja pühapäeval 18.00-20.00 treeningud toimuvad kuni 20.juunini ka.
treener Andri

Lisainfo
53627351
korrus3@korrus3.ee
Martin Plaser

Maadlustreener Martin Plaser treenis Eesti ragbikoondise võistlusvormi

Maadlusklubi Korrus3 asutaja ja maadleja Martin Plaser on pannud õla alla Eesti ragbikoondisele aidates neil saavutada tippvormi maikuu lõpus Tallinnas toimuvateks Euroopa Rahvaste Karikavõistlusteks. Eesti koondis astub karikaturniiril vastamisi Montenegro, Slovakkia ja Valgevene koondistega.

Martin Plaseri juhendamisel arendas koondis maadlustreeningute toel oma üldfüüsilist vormi. “Maadlus annab ragbimeestele oskuse vältida võitluses vastasega vigastusi – põhimõtteliselt on ju nii, et kui anda kahele maadlejale kätte ragbipall, siis nagu olekski ragbimäng juba alanud,” selgitab Plaser.

“Olen näinud kindlasti meeste treenituses ja oskustes edasiminekut. Juba alates esimestest treeningutest on olnud selge siht ja eesmärk, mille nimel treenime, slime ees – valmistada koondis ette karikamängudeks. Hinnangu sellele, kuidas treeningud maadlusmatil ragbimängule kaasa aitasid, saame anda alles pärast mänge. Arvestades suurt osalejate hulka treeningutes, mis kujutasid endast pooleteisttunnist rasket maadluselementidega üldfüüsilist, julgen eeldada, et koondisemeestele trenn meeldis ning nad nägid selles kasu,” lisas Plaser.

Eesti koondise kapten Kullar Veersalu hinnangul on maadlustreeningutest olnud palju kasu, kasvõi seetõttu, et see annab veel ühe võimaluse kogu koondisel koos oma vormi timmida. “Harjutustest, mida maadlusmatil tegime on väljakul kahtlemata kasu. Usun, et trennides omandatud võtted ja üldfüüsiline vorm tõestavad iseeennast ka väljakul vastastega silmitsi minnes,” kinnitab Veersalu.

Ragbikoondise peatreener Tim Shepardi sõnul on kõik mängijad pühendunud ning töötavad jõuliselt selleks, et täiendada oma mänguoskust ning tutvustada spordiala ka Eestis laiemalt.

“Oleme kõik amatöörid – kolm korda nädalas peame leidma töö, pere ja muude asjade kõrvalt aja, et treenida ning peagi ka Eestit esindada. Eestlased rahvana on tugeva ja sobiliku füüsisega ragbimängimiseks ning arvestades treenitust ja seda kui jäägitult on Eesti koondise mehed Rahvaste Karika mänguks valmistunud, siis minul on usku, et me suudame endaga võrdseid meeskondi võita ning pääseda tugevamasse divisjoni,” ütles Shepard.

Eesti Ragbiliidu president Ragnar Toompere hinnangul on Martin Plaser loonud meeskonnale turvalise ja “pehme” keskkonna, kus harjutada mees-mehe vastu mängu. “Tuleb aru saada sellest, et ragbi on kontaktsport, kus mehed jooksevad omavahel kokku. Martin Plaser ongi andnud meile kasutada oma maadlushalli, kus me saame harjutada väiksema vigastuste ohuga läbi need võtted ja mängusituatsioonid, mis hakkavad ka päris väljakul juhtuma. Lisaks sellele on Plaseri juhendamisel saanud mehed rohkem aimu maadlusvõtetest ning nende turvalisest kasutamisest väljakul,” lisas Toompere.
Euroopa Rahvaste Karika 3. divisjoni võistlus ragbis toimub 18-21. mail Tallinnas Kalevi staadionil. Eesti mängib esimese mängu 18. mail kell 17.30 Montenegro koondisega. Kõiki Eesti mänge kannab üle Tallinna TV ning Delfi TV.

HUUM toetab Korrus3 noormaadlejaid Tallinn OPEN 2016 suurvõistlusel!

Eesti kõrgelt hinnatud, disainiauhindadega pärjatud kerisetootja HUUM toetab Korrus3 noormaadlejate osalemist suurvõistlusel K.Palusalu Tallinn OPEN 2016. Võistlejatel aitab sooja teha HUUM, tõeliselt Eestimaine keris! Korrus3 ja HUUM koostöö algas 2014 aastal Pärnu Vallikäärus peetud Vallikääru Sprint raames peetud köieveo ja rammumeeste võiatlusega. Tänaseni oleme saanud head tuge ja läbi koostöö arendanud kaubamärkide tuntust. Tallinn OPEN toimub 1-3 aprill 2016 Saku Suurhallis, Tallinnas. Peale suurvõistlusi, millest võtab osa 1600+ maadlejat 21 riigist, toimub Korrus3-s treeninglaager kreeka-rooma ja- vabamaadlejatele, tulemas vähemalt 80 maadlejat 9 riigist.

Lisainfo
Martin Plaser
372 5362 7351
korrus3@korrus3.ee
MTÜ Korrus3

Korrus3 noormaadlejad Rootsis edukad

Täpsemad tulemused lisamisel.

Rootsi ajakirjaduse väljavõte pdf. LINK (uudis lk 2)