Trennigraafik – Veerenni

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
10.00
Mängutuba
Laste iseseisev müramine koos vanematega!
10.00 - 12.00

Lisatreening
Ühine lisatreening kõikidele E-R treenivatele gruppidele.
11.00 - 12.00
Martin Plaser, Regiina Plaser
11.00
12.00
Täiskasvanute lõunane ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Treener: Martin Plaser
Täiskasvanute lõunane ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Treener: Martin Plaser
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
12.30 - 14.00
Martin Plaser
13.00
14.00
15.00
Maadlus ja ÜKE lastele I
15.00 - 16.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele I
15.00 - 16.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele I
15.00 - 16.00
Treener: Martin Plaser
16.00
Maadlus ja ÜKE lastele II
16.00 - 17.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele II
16.00 - 17.00
Treener: Helen Nool
Maadlus ja ÜKE lastele II
16.00 - 17.00
Treener: Martin Plaser
17.00
18.00
Maadlus ja ÜKE koolieelikud
18.00 - 19.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE koolieelikud
18.00 - 19.00
Treener: Martin Plaser
19.00
Maadlus ja ÜKE täiskasvanud ja noored
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE täiskasvanud ja noored
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.00
Treener: Martin Plaser
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
11.00
Lisatreening
Ühine lisatreening kõikidele E-R treenivatele gruppidele.
11.00 - 12.00
Martin Plaser, Regiina Plaser

Laupäev

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
15.00
Maadlus ja ÜKE lastele I
15.00 - 16.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele I
15.00 - 16.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele I
15.00 - 16.00
Treener: Martin Plaser

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
18.00
Maadlus ja ÜKE koolieelikud
18.00 - 19.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE koolieelikud
18.00 - 19.00
Treener: Martin Plaser

Teisipäev

Neljapäev

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
16.00
Maadlus ja ÜKE lastele II
16.00 - 17.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele II
16.00 - 17.00
Treener: Helen Nool
Maadlus ja ÜKE lastele II
16.00 - 17.00
Treener: Martin Plaser

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
10.00
Mängutuba
Laste iseseisev müramine koos vanematega!
10.00 - 12.00
11.00

Laupäev

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
12.00
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
12.30 - 14.00
Martin Plaser
13.00

Laupäev

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
19.00
Maadlus ja ÜKE täiskasvanud ja noored
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.00
Treener: Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE täiskasvanud ja noored
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.00
Treener: Martin Plaser
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
12.00
Täiskasvanute lõunane ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Treener: Martin Plaser
Täiskasvanute lõunane ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Treener: Martin Plaser

Teisipäev

Neljapäev

No events available!