Trennigraafik – Veerenni

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Madis Hiiet
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Madis Hiiet
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Madis Hiiet
10.00
Beebihommik
Laste osavõtt koos vanematega!
10.00 - 10.30
Martin Plaser

Väikelaste ÜKE
Lapsed osalevad koos vanematega!
10.30 - 11.00
Martin Plaser
11.00
Maadluse ja Judo ÜKE lastele/noortele
Kõikide vanusegruppide ühine lisatreening!
11.00 - 12.30
Martin Plaser
12.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!
13.00
14.00
Maadluse ja Judo ÜKE noortele
14.30 - 16.00
Tetjana Dzersh
Maadluse ja Judo ÜKE noortele
14.30 - 16.00
Tetjana Dzersh
Maadluse ja Judo ÜKE noortele
14.30 - 16.00
Tetjana Dzersh
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser

Võimlemine erivajadustega lastele/noortele
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser
15.00
Kickpoks noortele
Erinevad vanused!
15.00 - 16.00
Madis Hiiet
Kickpoks noortele
Erinevad vanused!
15.00 - 16.00
Madis Hiiet
16.00
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser

Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Judo
Erinevad vanused
16.00 - 17.30
Renee Villemson

Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser

Tüdrukute Maadlus algajatele
Algajad
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetejana Dzersh

Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh

Akrobaatika ja müramine lastele
5-7 aastased
17.30 - 18.15
Olev Puust

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Maadluse ja Judo ÜKE lastele
18.15 - 19.00
Tetjana Dzersh

Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser

Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
Judo
Erinevad vanused
16.00 - 17.30
Renee Villemson

Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser

Tüdrukute Maadlus algajatele
Algajad
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh

Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh

Akrobaatika ja müramine lastele
5-7 aastased
17.30 - 18.15
Olev Puust

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Maadluse ja Judo ÜKE lastele
18.15 - 00.00
Tetjana Dzersh

Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser

Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
17.00
18.00
19.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
20.00
21.00
22.00
23.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00
Kickpoks noortele
Erinevad vanused!
15.00 - 16.00
Madis Hiiet
Kickpoks noortele
Erinevad vanused!
15.00 - 16.00
Madis Hiiet

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Akrobaatika ja müramine lastele
5-7 aastased
17.30 - 18.15
Olev Puust
Akrobaatika ja müramine lastele
5-7 aastased
17.30 - 18.15
Olev Puust
18.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00
Maadluse ja Judo ÜKE lastele
18.15 - 19.00
Tetjana Dzersh
Maadluse ja Judo ÜKE lastele
18.15 - 00.00
Tetjana Dzersh
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Maadluse ja Judo ÜKE noortele
14.30 - 16.00
Tetjana Dzersh
Maadluse ja Judo ÜKE noortele
14.30 - 16.00
Tetjana Dzersh
Maadluse ja Judo ÜKE noortele
14.30 - 16.00
Tetjana Dzersh
15.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Tüdrukute Maadlus algajatele
Algajad
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetejana Dzersh
Tüdrukute Maadlus algajatele
Algajad
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
17.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
Tüdrukute Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Olha Narepekha, Tetjana Dzersh
17.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
10.00
Beebihommik
Laste osavõtt koos vanematega!
10.00 - 10.30
Martin Plaser

Teisipäev

Neljapäev

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
10.00
Väikelaste ÜKE
Lapsed osalevad koos vanematega!
10.30 - 11.00
Martin Plaser

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Võimlemine erivajadustega lastele/noortele
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Madis Hiiet
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Madis Hiiet
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Madis Hiiet
10.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Judo
Erinevad vanused
16.00 - 17.30
Renee Villemson
Judo
Erinevad vanused
16.00 - 17.30
Renee Villemson
17.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
18.00
19.00

Esmaspäev

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
12.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
20.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Oleksandr Kotovyi, Martin Plaser
17.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00
Maadluse ja Judo ÜKE lastele/noortele
Kõikide vanusegruppide ühine lisatreening!
11.00 - 12.30
Martin Plaser
12.00
No events available!