Trennigraafik

Vaata omale sobiv aeg ja tule kohale! Kõik on oodatud, olenemata vanusest ja treenituse astmest. Kedagi ukse taha ei jäeta, kõigile leiame midagi!

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Martin Plaser
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Martin Plaser, Regiina Müür
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Martin Plaser, Regiina Müür
10.00
Beebihommik
Laste osavõtt koos vanematega!
10.00 - 10.30
Martin Plaser

Väikelaste ÜKE
Lapsed osalevad koos vanematega!
10.30 - 11.00
Martin Plaser
11.00
Maadlus ja ÜKE lastele/noortele
Kõikide vanusegruppide ühine lisatreening!
11.00 - 12.30
Martin Plaser

Võimlemine erivajadustega lastele/noortele
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
12.30 - 13.30
Martin Plaser
12.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!

Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser

Maadlus Järvamaa I
Algajad
16.00 - 17.00
Taavi Tikerpalu

Maadlus Järvamaa II
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Taavi Tikerpalu

Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Maadlus ja ÜKE lastele
18.30 - 19.15
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud. Trenn toimub Veerenni 29a saalis.
18.30 - 19.15
Martin Plaser

Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Maadlus ja ÜKE noortele II
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Tüdrukute ÜKE ja maadlus
Algajad
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Trenn toimub Veerenni 29a saalis
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!

Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser

Tüdrukute ÜKE ja maadlus
Algajad
16.00 - 17.30
Regiina Müür

Maadlus Järvamaa I
Algajad
16.30 - 17.30
Taavi Tikerpalu

Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser

Maadlus Järvamaa II
Edasijõudnud
16.30 - 18.00
Taavi Tikerpalu

Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 18.45
Regiina Müür

Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Maadlus ja ÜKE noortele II
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
19.30 - 21.00
Martin Plaser
13.00
14.00
Maadlus ja ÜKE noortele I
14.30 - 16.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE noortele I
14.30 - 16.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE noortele I
14.30 - 16.00
Martin Plaser
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser
15.00
16.00
Maadlus Järvamaa II
Edasijõudnud
16.00 - 17.15
Taavi Tikerpalu

Laitse
Laitse Kirsiaia lasteaed
17.00 - 17.45
Martin Plaser

Raasiku maadlus ja ÜKE
Raasiku Spordihoone
17.00 - 18.00
Helen Nool
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Martin Plaser

Raasiku maadlus ja ÜKE
Raasiku Spordihoone
17.00 - 18.00
Helen Nool
17.00
Raasiku maadlus ja ÜKE
Raasiku Spordihoone
17.00 - 18.00
Helen Nool

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
18.00 - 19.30
Martin Plaser

Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
18.00
19.00
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
19.30 - 21.00
Martin Plaser

Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
20.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
Maadlus ja ÜKE noortele II
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE noortele II
19.30 - 21.00
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00
Maadlus ja ÜKE lastele
18.30 - 19.15
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 18.45
Regiina Müür
19.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Maadlus ja ÜKE noortele I
14.30 - 16.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE noortele I
14.30 - 16.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE noortele I
14.30 - 16.00
Martin Plaser
15.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Tüdrukute ÜKE ja maadlus
Algajad
16.00 - 17.30
Regiina Müür
17.00
18.00
19.00
Tüdrukute ÜKE ja maadlus
Algajad
19.30 - 21.00
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
Beebihommik
Osalemine ainult etteregistreerimisel tagasiside@korrus3.ee hiljemalt eelmise päeva õhtuks kell 17.00
09.30 - 10.15
Martin Plaser
10.00
Beebihommik
Laste osavõtt koos vanematega!
10.00 - 10.30
Martin Plaser

Teisipäev

Neljapäev

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
10.00
Väikelaste ÜKE
Lapsed osalevad koos vanematega!
10.30 - 11.00
Martin Plaser

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
12.00
Võimlemine erivajadustega lastele/noortele
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
12.30 - 13.30
Martin Plaser
13.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Martin Plaser
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Martin Plaser, Regiina Müür
Hommikune laste ÜKE
Erinevad vanused
09.30 - 10.30
Martin Plaser, Regiina Müür
10.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
18.00
19.00

Esmaspäev

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
12.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.30
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad ja kui lõunal aega väheks jääb, ei pea tervet trenni kaasa tegema. Võib poole pealt liituda, või varem ära minna!
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
Üldfüüsiline
Algtasemest edasijõudnuteni
19.30 - 21.00
Martin Plaser
ÜldfüüsilineTreenid nii nagu jõuad!
20.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Maadlus
Algajatest edasijõudnuteni.
19.30 - 21.00
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Martin Plaser
17.00
18.00
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
18.00 - 19.30
Martin Plaser
19.00
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
19.30 - 21.00
Martin Plaser
Noorte Maadlus edasijõudnutele
Edasijõudnud
19.30 - 21.00
Martin Plaser
20.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00
Maadlus ja ÜKE lastele/noortele
Kõikide vanusegruppide ühine lisatreening!
11.00 - 12.30
Martin Plaser
12.00

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
13.00
Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser
14.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser
15.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00
Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser
16.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser
17.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Viimsi Maadluse ÜKE 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
18.00
19.00
Viimsi Maadluse ÜKE 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Trenn toimub Veerenni 29a saalis
19.30 - 21.00
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
18.00
Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud. Trenn toimub Veerenni 29a saalis.
18.30 - 19.15
Martin Plaser
19.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Maadlus Järvamaa I
Algajad
16.00 - 17.00
Taavi Tikerpalu
Maadlus Järvamaa I
Algajad
16.30 - 17.30
Taavi Tikerpalu
17.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Maadlus Järvamaa II
Edasijõudnud
16.00 - 17.30
Taavi Tikerpalu
Maadlus Järvamaa II
Edasijõudnud
16.00 - 17.15
Taavi Tikerpalu
Maadlus Järvamaa II
Edasijõudnud
16.30 - 18.00
Taavi Tikerpalu
17.00

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Raasiku maadlus ja ÜKE
Raasiku Spordihoone
17.00 - 18.00
Helen Nool
Raasiku maadlus ja ÜKE
Raasiku Spordihoone
17.00 - 18.00
Helen Nool
Raasiku maadlus ja ÜKE
Raasiku Spordihoone
17.00 - 18.00
Helen Nool

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Laitse
Laitse Kirsiaia lasteaed
17.00 - 17.45
Martin Plaser

Kolmapäev

No events available!