17.03.2018 toimusid maadluses Eesti meistrivõistlused kadettide vanusegrupile….

17.03.2018 toimusid maadluses Eesti meistrivõistlused kadettide vanusegrupile.
Saavutasin kuuendat korda Eesti meistri tiitli! Finaalis seljatasin alagrupi võitja. Taktikaliselt targa maadlusega suutsin vastase tasakaalu rikkuda ning panin ta selili.

Tänan vanemaid, treenereid, treeningkaaslaseid, sponsoreid, toetajaid!
Minu klubi, Korrus3, saavutas naiste arvestuses 2. Koha, edestades Tapa naiskonda sooritusega, kuna seljatamisi oli rohkem.
Punktiarv sama. Naiskondliku esikoha saavutas Eesti Maaülikool, kellel oli kahe esikoha võiduga rohkem punkte.
Minu võistkonnakaaslane Greta Orehhova saavutas hõbemedali, palju õnne!

#eestiparimmaadlusklubi
#meistritetehas
#korrus3
Sushi Cat Penosil Eesti Pireka Eesti iSport.ee Eesti Langevarjukeskus / Estonian Skydiving center Korrus3 Tüdrukute Trennid Tallinnas Toeta Eesti Maadlust

Vaata FB postitust siit

Tänan oma kodulinna Tallinnat tunnustuse eest!…

Tänan oma kodulinna Tallinnat tunnustuse eest!

#Eestiparimmaadlusklubi
#korrus3

Korrus3 noorsportlased Tallinna parimad!

15.veebruaril 2018 peeti Tallinna Vanalinnas, Hoppneri Majas, Tallinna parimate noorsportlaste tunnustamise tseremoonia.

Tunnustusi jagati 2017 aasta tulemuste eest. Aho saavutas EM-l 10 koha ning Maarja EM-l 2. koha.
Tallinna linn premeeris kahte Korrus3 maadlejat, Maarja Plaser ja Aho Leitham rahalise preemiaga.

Palju ônne!

#Korrus3

Korrus3 veebruar 2018 linnalaager (27.02-02.03)

27. veebruar kuni 2. märts toimub koolivaheaja linnalaager Korrus3-s.

Spordiklubi Korrus3 korraldab 27.02–02.03 koolivaheaja linnalaagri.
Tavapärane sportlik tegevus: 2 trenni päevas, kino, Batuudikeskus Skypark, ujula, 3 korda toitlustus, soovikorral ööbimine kohapeal. Huvitegevust juhendavad Korrus3 treenerid.

Kogunemine iga laagripäeva hommikul 09.30 @Veerenni 29/1, päev kestab kuni 20.00
02.03. kestab laagripäev 18.00ni

Trennid kell 10.00-12.00 ja 16.00-18.00
Soovituslik kaasavõetava varustuse nimekiri saadetakse laagritasu maksmisel.

Laagritasu 70€
Päevakaupa maksjale 20€/päev.
mitte Korrus3 liikmele laagritasu 80€, päevakaupa makstes 25€/päev.

Lisainfo
53627351
Registreerimisel kasuta pealkirjaks:

“Veebruar 2018 linnalaager”

Korrus3@korrus3.ee

2 people interested

Head matšid ja väärt kogemus LätistKorrus3 edukas rahvusvaheline nädalavahetus…

Head matšid ja väärt kogemus Lätist

Korrus3 edukas rahvusvaheline nädalavahetus

Sel nädalavahetusel osalesid Korrus3 maadlejad kahel võistlusel. Poisid turniiril Jõgeval ning tüdrukud Daugavpilsis, Lätis.

Daugavpilsis peetud turniiril saavutas
1. Koha Greta Orehhova
3. Koha Maarja Plaser
Elisabeth Tikerpalu seekord kogemuse võrra rikkam. Treenerina saatis Olga Narepekha.