Trennigraafik

Vaata omale sobiv aeg ja tule kohale! Kõik on oodatud, olenemata vanusest ja treenituse astmest. Kedagi ukse taha ei jäeta, kõigile leiame midagi!

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Hommikune ÜKE
Lapsed, noored, täiskasvanud
09.30 - 10.30
Martin Plaser, Regiina Müür
Hommikune ÜKE
Lapsed, noored, täiskasvanud
09.30 - 10.30
Martin Plaser
Hommikune ÜKE
Lapsed, noored, täiskasvanud
09.30 - 10.30
Martin Plaser
10.00
Mängutuba
Laste iseseisev müramine koos vanematega!
10.00 - 14.00

Lisatreening
Ühine lisatreening kõikidele E-R treenivatele gruppidele.
11.00 - 12.30
Martin Plaser, Regiina Plaser
11.00
12.00
Täiskasvanute ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Martin Plaser
Täiskasvanute ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Martin Plaser
13.00
14.00
Maadlus ja ÜKE 1-4 klass
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE 1-4 klass
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE 1-4 klass
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser
15.00
Viimsi Maadlus ja ÜKE koolilastele
Koolilapsed.
15.00 - 16.30
Martin Plaser

Viimsi Maadlus ja ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud.
16.30 - 17.15
Martin Plaser
Viimsi Maadlus ja ÜKE koolilastele
Koolilapsed.
15.00 - 16.30
Martin Plaser

Viimsi Maadlus ja ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud.
16.30 - 17.15
Martin Plaser

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.

Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 19.00
Martin Plaser

Maadlus ja ÜKE noortele
19.00 - 20.30
Martin Plaser

Maadlus ja ÜKE täiskasvanutele
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.30
Martin Plaser
16.00
Maadluse põhigrupp
Noored
16.00 - 18.00
Martin Plaser

Aruküla maadlus ja ÜKE
Aruküla Põhikool. Esmaspäevane trenn toimub kooli staadionil.
17.00 - 18.00
Helen Nool

Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
Laitse
Laitse Kirsiaia lasteaed
16.30 - 17.30
Martin Plaser

Aruküla maadlus ja ÜKE
Aruküla Spordikeskuse aeroobika saal.
17.00 - 18.30
Helen Nool

Maadluse põhigrupp
Noored
18.30 - 20.00
Martin Plaser
Maadluse põhigrupp
Noored
16.00 - 18.00
Martin Plaser

Aruküla maadlus ja ÜKE
Aruküla Spordikeskuse aeroobika saal. Reedeti viibime tihti treeningutel Tallinnas.
17.00 - 18.30
Helen Nool

Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 19.00
Martin Plaser
17.00
18.00
Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 19.00
Martin Plaser
19.00
Maadlus ja ÜKE noortele
19.00 - 20.30
Martin Plaser

Maadlus ja ÜKE täiskasvanutele
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.30
Martin Plaser
20.00

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00
Lisatreening
Ühine lisatreening kõikidele E-R treenivatele gruppidele.
11.00 - 12.30
Martin Plaser, Regiina Plaser
12.00

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Maadlus ja ÜKE 1-4 klass
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE 1-4 klass
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE 1-4 klass
14.30 - 15.30
Martin Plaser
15.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
Maadlus ja ÜKE noortele
19.00 - 20.30
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE noortele
19.00 - 20.30
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00
Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 19.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 19.00
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE lastele
18.00 - 19.00
Martin Plaser

Teisipäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
10.00
Mängutuba
Laste iseseisev müramine koos vanematega!
10.00 - 14.00
11.00
12.00
13.00

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Hommikune ÜKE
Lapsed, noored, täiskasvanud
09.30 - 10.30
Martin Plaser, Regiina Müür
Hommikune ÜKE
Lapsed, noored, täiskasvanud
09.30 - 10.30
Martin Plaser
Hommikune ÜKE
Lapsed, noored, täiskasvanud
09.30 - 10.30
Martin Plaser
10.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Ülekaaluliste konsultatsioon
Vajalik etteregistreerimine tagasiside@korrus3.ee
14.00 - 15.00
Martin Plaser

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
Eesti koondis
17.30 - 19.30
Eesti koondisLiitumine kokkuleppel Eesti Maadlusliiduga.
18.00
19.00

Esmaspäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
Maadlus ja ÜKE täiskasvanutele
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.30
Martin Plaser
Maadlus ja ÜKE täiskasvanutele
Algajatest edasijõudnuteni.
19.00 - 20.30
Martin Plaser
20.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Maadluse põhigrupp
Noored
16.00 - 18.00
Martin Plaser
Maadluse põhigrupp
Noored
16.00 - 18.00
Martin Plaser
17.00
18.00
Maadluse põhigrupp
Noored
18.30 - 20.00
Martin Plaser
19.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
12.00
Täiskasvanute ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Martin Plaser
Täiskasvanute ÜKE
Algtasemest edasijõudnuteni
12.00 - 13.00
Martin Plaser

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00
Viimsi Maadlus ja ÜKE koolilastele
Koolilapsed.
15.00 - 16.30
Martin Plaser
Viimsi Maadlus ja ÜKE koolilastele
Koolilapsed.
15.00 - 16.30
Martin Plaser
16.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Viimsi Maadlus ja ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud.
16.30 - 17.15
Martin Plaser
Viimsi Maadlus ja ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud.
16.30 - 17.15
Martin Plaser
17.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Laitse
Laitse Kirsiaia lasteaed
16.30 - 17.30
Martin Plaser
17.00

Kolmapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Aruküla maadlus ja ÜKE
Aruküla Põhikool. Esmaspäevane trenn toimub kooli staadionil.
17.00 - 18.00
Helen Nool
Aruküla maadlus ja ÜKE
Aruküla Spordikeskuse aeroobika saal.
17.00 - 18.30
Helen Nool
Aruküla maadlus ja ÜKE
Aruküla Spordikeskuse aeroobika saal. Reedeti viibime tihti treeningutel Tallinnas.
17.00 - 18.30
Helen Nool
18.00

Esmaspäev

Kolmapäev

Reede

No events available!