Korrus3 arendamisest

Aeg Korrus3-ga on lennanud imekiiresti. Alles see oli, mil alustasime saalis talgutega. Paljud käisid abiks, toetasid laste-ja noorteprojektide läbiviimiseks Eesti suurima maadlussaali rajamist. Selleks, et kuskilt alustada, tuli kuskilt alustada. Olen õppinud ise, olete õpetanud, olete ise õppinud. Oli skeptikuid, optimiste, oli ka neid, kes aitasid, kuid ei uskunud. Oli neid, kes uskusid, aga ei aidanud.

Tänaseks on selge, et Korrus3 on toimiv ja arenev spordiklubi. Korrus3 on maadluskeskus.
Need kaks asja on omamoodi seotud, kuid on ka üksteisest piisavalt lahus.
MTÜ Korrus3 on loodud Toeta Eesti Maadlust initsiatiivil, eesmärk on arendada harrastus, kui ka saavutsustasemel sportimise võimalusi.
MTÜ TEM on aidanud kaasa mitme maadlusprojekti õnnestumisele. Korrus3 on üks nendest.
Selleks, et stabiilsus ja kindel areng oleks garanteeritud, tuleb rõhutada trennimaksete laekumise olulisust ning maksete regulaarsust treenijate poolt. Tänan, et olete olnud kannatlikud.

Algselt Korrus3 üüris ruume. Tänaseks on Korrus3 ruumid pangalaenuga välja ostnud ning olemas on korralikud ja head ruumid treenimiseks.

Kuidas kaasa aitad klubi eesmärkidele:

  • osaled klubi tegemistes
  • ostad meie fännitooteid
  • igakuised trennimaksed
  • toetus ja annetus klubile
  • laen soodsa intressiga

Loodan, et ma ei ole teie ootusi ja ettekujutust projekti arenguga petnud. Juhul kui soovite lisateavet Korrus3 hetkeseisust ja tulevikuplaanidest, olete oodatud need esitama Korrus3@korrus3.ee

MTÜ KORRUS3 a/a Luminor Bank  IBAN:  EE731700017003738692 Selgitus: annetus/toetus

Martin Plaser
53627351