Korduma kippuvad küsimused

Miks sobib treeninguteks ainult maadlussaapad?

Maadlusmatil on vajalik kanda maadlussaapaid, kuna mati pehmuse tõttu võib mõnda harjutust tehes nikastada oma jala. Maadlussaabas vähendab vigastuste tekkimist.

Miks on vaja klubil teada treenitava isikukoodi?

Nagu ikka öeldakse: ,,Tegijal juhtub’’. Nii ka maadluses võib juhtuda, et treenitav saab mõne vigastuse. Kui vigastus on niivõrd suur, et on vaja minna erakorralisse või kutsuda kiirabi, siis selleks on meil esmalt vaja öelda treenitava isikukood. NB! Ärge muretsega, vanemad saavad samuti esimesel võimalusel teavitatud.

Kuni 7aastastel laste treeningutel on suurem osa mäng. Miks?

Lastel kujuneb alles välja enesekontrolli osa ajus, mis asub meil otsmikusagaras. Treeninguid alustades peab laps nautima trennis käimist ning tundma sellest rõõmu. Tundma rõõmu liikumisest, treeningväljakust, treenerist. Tööks muutub treening alles teismeeas, kui noor mõistab treeningu vajalikkust ning tähtsust. Lapsevanemate ning treeneritena ei tohi me liikumisrõõmu tappa, vaid innustama lapse enese intsatiivi.

Miks on kehtestatud liitumistasu?

Liitumistasu katab administratsiooni ning raamatupidamiskulud. Nii jõuavad kirjad ning info Teieni õigeaegselt.

Kas Teie trennides saab osaleda ka erivajadustega lapsed?

Erivajadus ei ole treenimiseks takistus. Matile on oodatud kõik, kes treenida soovivad.

Mis on kohamaks?

Kohamaks on summa, mida klient tasub selle eest, et tema koht grupis säiliks.

Miks on üleminekutasu diferentseeritud?

Kui inimene liitub klubiga, on temaga tegelemisel rohkem tähelepanu- tingimuste õppimine, algtaseme saavutamine jne. Samuti ei ole ta panustanud propotsionaalselt klubi ühistegevusse. Selle kompenseerimiseks ongi üleminekutasu.

Kas vanemad võivad ka trenne vaadata?

Jah. Vanemate kohalolu lapsele on vajalik. Kui vanem näeb, mida laps teeb, siis oskab ja saab ta teda ka treeningutel ning kodus toetada. Kui vanem teeb trenni lapsega kaasa, siis see on positiivne eeskuju ning innustab last treenima ja annab võimaluse ühiselt tervislikku harjumust kujundada.