placeholder-Images-Oxymaven

Kergejõustik (ÜKE) lastele Tallinnas

Spordikeskuses Korrus3 on teil võimalik arendada oma lapse füüsilisi võimeid mitmekülgselt treenides. Tallinna Kesklinna linnaosas, Veerenni 29/1 asuvas spordikeskuses avatakse peagi üldkehalise ettevalmistuse (ÜKE) grupp, kogenud kergejõustikutreeneri juhendamisel. Korrus3 on treeninud jalgpalli klubisi Tallinnast ja ka Harjumaalt. Meil on oma põhispordialale talvisel perioodil käinud lisatreeningutena maadlust harrastamas mitme pallimängu klubi lapsed ja täiskasvanud. Esindatud on sulgpall, tennis, käsipall, jalgpall, korvpall, hoki ning ka ragbi. Maadlus on raske, kuid annab korra nädalas harrastusena juurde seda, mis põhialal jääb vajaka. Lisatreeninguna võimaldab vaheldust ja aitab rutiinidest pääseda.

Kergejõustiku taustaga lastel on maadlustrennis lihtsam, maadlus arendab koordinatsiooni ning võimlemine, ujumine, jalgpall, korvpall on lastele lisatreeninguna soovituslik.

Kes on maadlustrennis käinud, teab, et suure osa laste trennidest moodustavad mängud, akrobaatika, paarilisega harjutused. Vastupidavus peegeldub töövõime ja koormusele kestvuse kaudu.
Kergejõustik (ÜKE) lastele on mõeldud kehalise ettevalmistamise treeninguna, põhirõhuga omakehaharjutustel, jooksu- ja pallimängudel.

Lisainfo
+372 5362 7351
Martin Plaser