placeholder-Images-Oxymaven

Korrus3 Köievedu 2014 (Tug of War), 21. Juuni

Traditsiooniline meremeeste mõõduvõtmine suve alguses Pärnus veefestivali “Watergate” programmis. Osaledes toetad maadlussaali “Korrus3″ ehitust ja samal päeval Vallikääru akvatooriumis toimuva paarissprindivõistluse “Vallikääru Sprint” korraldust.

Korraldajad: Pärnu Surfikool & Korrus3
Toimumise aeg ja koht: 21.juuni 2014 kell 12.00 Pärnu Vallikääru aas
Võistluskeskus: Vallikääru aas, Sadama tänava ja Ringi tänava vaheline ala Pärnu linnas.
Registreerimine: Eelregistreerimine avatakse alates 01.05.2014 ja lõpeb 19.06.2014.

[notification type=”info”]Info: Eelregistreerimine võistlusele kinnitatakse peale osavõtutasu laekumist Surfikoolitaja OÜ arveldusarvele.

Lisaks palume saata e-mailile info@surfsport.ee lisainfot võistkonna kohta: võistkonna nimi, kontaktisik (e-mail, telefon), võistejate ja kapteni nimed (soovi korral), võistkonna seos vee või spordiga.

Registreerimine ja kaalumine võistluspäeval 21.06.2014 võistlussekretariaadis alates 11.00.
[/notification]

Osavõtutasu
01.05 – 31.05.2014 40 EUR
01.06 – 19.06.2014 50 EUR
21.06.2014 kohapeal 60 EUR (sularaha)

Osavõtutasu on võistkonna kohta. Loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

Registreeritud võistkonnad;

Täiendame jooksvalt …

[toggles]
[toggle title=”Eelvõistlus (32 võistkonda)”] [raw]
Päevasele eelvõistlusele klassifitseerub kokku 32 vee või spordiga seotud (spordiala, koondis, klubi, sõpruskond, meeskond, ….) võistkonda. Võistkonnad loositakse 4 alagruppi, kus igas 8 võistkonda. Kõigile võistkondadele on kokku garanteeritud vähemalt 7 tõmmet ehk 1 tõmme iga enda alagrupi võistkonnaga. Tõmbe maksimaalseks kestuseks on 3 minutit. Kui 3 minuti jooksul ei suudeta võitjat selgitada, siis on tulemuseks “viik”. Igast alagrupist pääseb edasi 2 paremat võistkonda, kes pääsevad õhtusele põhivõistlusele.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Põhivõistlus (8 võistkonda)”] [raw]
Põhivõistlusele klassifitseerub iga 4 alagrupi 2 parimat võistkonda. Põhivõistlus koosneb veerandfinaalist, poolfinaalist ja finaalist, kus tõmbe kaotajad langevad edasisest konkurentsist välja. Tõmbel ei ole ajalist piirangut. Iga tõmme lõpeb ühe võistkonna võidu ja teise võistkonna kaotusega.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Võistkond”] [raw]
Osaleda võivad kõik köieveo huvilised sõltumata soost ja vanusest, kes on piisavalt treenitud võistlusel osalemiseks. Võistkonna suurus ei tohi tõmbe ajal ületada 8 sportlast ja 640 kilogrammi. Igal võistkonnal võib olla üks reservliige, kes täidab tõmbe ajal kapteni rolli (juhendamine, ergutamine, protestide esitamine kohtunikule). Reservliige võib kohtuniku loal asendada mõnda põhivõistlejat iga tõmbe järel, kui on täidetud võistkonna kogukaalu nõue.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Tingimused”] [raw]
Võistlus toimub muruväljakul. Köit veetakse kinnasteta. Nõutud on pehmetallalised ilma kontsadeta spordijalatsid ja sportlik riietus. Võistlusel ei ole lubatud kasutada jalgpallisaapaid, naelikuid, tõstesaapaid või muid tugevdatud tallaga jalatseid. Võistlejate jalanõud kontrollitakse kohtuniku poolt enne igat tõmmet.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Köis”] [raw]
Võistlusel kasutatakse linasest köisi, mille läbimõõt on 36 mm ja pikkus 30 meetrit.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Autasustamine”] [raw]
[list style=”style5″]

  • Karikas – “Korrus3 Köieveo” turniiri võitja
  • Medalid – turniiri kolmele parimale võistkonnale.

[/list]
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Muudatused võistlusjuhendis”] [raw]
Korraldajad jätavad endale õiguse teha võistlusjuhendis muudatusi. “Korrus3 Köieveo” võistlusreeglid tehakse võistlejatele teatavaks võistlussekretariaadis vahetult enne võistluse algust.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Protestid”] [raw]
Kõik protestid võistlustulemuste, määruste rikkumiste, … kohta tuleb esitada võistluse peakohtunikule kirjalikult esimesel võimalusel. Kõik võistlusega seotud protestid lahendab võistluse korralduskomitee, kuhu kuuluvad: peakorraldaja, peakohtunik ja sekretariaadi juht.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Reklaam”] [raw]
Võistleja või võistkonna reklaam on lubatud riietusel. Võistleja poolne reklaam võistluskeskuses (lipud, bännerid, ….) on lubatud ainult eelneval kooskõlastamisel võistluse korraldajatega. Koostööpartneritele / toetajatele on reklaamväljund Vallikääru aasal üldjuhul tasuta vastavalt eelnevale kokkuleppele võistluse korraldajatega.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Võistleja vastutus”] [raw]
Iga võistleja vastutab oma tervisliku seisundi ja ohutuse eest ise. Korraldajad ei vastuta ükskõik millise võistluse eel, ajal või järel toimunud materiaalse kahju, kehalise vigastuse või varustuse kaotsimineku eest. Võistlusel osalemine on täielikult iga võistleja ainuotsus ja risk.
[/raw] [/toggle]
[toggle title=”Force majeure”] [raw]
Loodusstiihiate või muude korraldajatest mitteolenevatel põhjustel tekkinud tõrgete puhul võidakse programmis teha muudatusi.
[/raw] [/toggle]
[/toggles]

Sündmuse programm 21. juuni 2014
[list style=”style5″]

  • 11:00 – 12:00 Registreerimine & loosimine.
    Kõik võistlejad kaalutakse enne turniiri algust võistluskeskuses.
  • 12:00 – 18:00 Korrus3 köievedu
  • 18:30 – 19:00 Autasustamine

[/list]
Toetavad; [ait-portfolio slug=”koievedu” width=”180″ height=”120″ showdescription=”down” cols=”4″]
[notification type=”attention”]Küsimuste tekkimisel palume võtta ühendust järgmistel kontaktidel:

Peakorraldaja: Andri Soosaar 5154268 või info@surfsport.ee

Kõik mõistlikud ettepanekud seoses võistlusjuhendiga võtab korraldusmeeskond kaalumisele.
[/notification]