Korrus3 avas Lasnamäe Tervisemajas uue maadlussaali

Korrus3 avas Lasnamäe Tervisemajas uue maadlussaali

Täna, 29.08.2017 avas maadlusklubi Korrus3 uue spordisaali Lasnamäel aadressil Linnamäe tee 3 paiknevas Lasnamäe Tervisemajas. Spordiklubi Korrus3 asub koos MyFitness spordiklubiga kõrvuti täiesti uutes ruumides. Korrus3 opereeritavasse saali tulevad poksi-, maadluse, üldkehalise (ÜKE) ning tantsutreeningud lastele, noortele ja ka täiskasvanutele. Poksitreeninguid viib läbi poksiklubi Dünamo Lasnamäe ja taipoksi trenne pakub Taipoksiklubi Imperial.

Spordisaali avamisele oli kogunenud maadluse toetajaid ja sõpru üle Tallinna. Korrus3 särkides jooksid ringi ja nautisid oma esimest saalitrenni erinevates vanustes väikesed maadlejad. Nendega koos olid kohal lapsevanemad, treenerid ja Korrus3 toetajad ning Eesti spordimaailma eestvedajad.

Korrus3 Linnamäe maadlussaali avapeole olid kutsutud ja kohale tulnud Eesti Olümpiakomitee, Eesti Maadlusliit, Eesti Maadlusveteranide Ühenduse esindajad, klubi sponsorid, lapsevanemad ja klubi tõelised pärlid – lapsed.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa kinkis uuele saalile bonsai puu, mis demonstreeris tema sõnul saali avamiseks tehtud pingutusi ja mis toob tulevikuks indu, et maadlussaale Eestisse veel juurde ehitatakse. Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaa sõnul on hea meel näha, et 2013. aastal Eestimaa spordihinge tunnustuse pälvinud Martin Plaser jätkab oma missiooni ja tööd Eesti maadluse ja spordi arendamisel. “Eriti tänuväärne on tema pühendunud töö maadlustreenerina ja lastele ning noortele uute liikumisvõimaluste loomisel. Usun, et täna avatud uus maadlussaal aitab spordi juurde tuua arvukalt Eesti noori, aitab kaasa liikumisharrastuse levikule ja siit saavad alguse mitmed uued Eesti spordi edulood,” märkis Sõõrumaa.

Eesti Maadlusliidu president Jaanus Päeväli tundis rõõmu, et Eesti maadluses on olemas hakkajad inimesed, kes on teinud ära nii suure töö, et uus saal on maadlejatele avatud ja pakub Lasnamäel rõõmu kõigile, kellel huvi maadluse ja spordi vastu. Eesti Maadlusliidu president Jaanus Päeväli: “On suur rõõm näha, et Eesti maadluses on olemas hakkajad inimesed, kes on ära teinud töö, mis läks vaja, et uus saal oleks maadlejatele avatud ja pakuks Lasnamäel rõõmu kõigile, kellel huvi maadluse ja spordi vastu on. See on maadluse jaoks väga hea päev, veel parem oleks, kui avataks kaks maadlussaali. Ise loodan, et Martinil jätkuks vastupidavust, et olla sama tubli edasi!”

“Meil on hea meel, et Korrus3 on samuti ehitanud modernse ja väga kaasaegse saali MyFitnessi uue klubi kõrvale,” kommenteerib MyFitnessi juhatuse esimees Erkki Torn. Torn lisab, et maadlusklubi ja MyFitness spordiklubi kõrvuti asetsemine on kindlasti suureks lisaväärtuseks mõlemale klubile ja muudab seeläbi Lasnamäe Tervisemajas asuva ühtse spordiklubide kontseptsiooni veelgi täiuslikumaks.

“Kindlasti näeme võimalust teha tulevikus Korrus3-ga koostööd tervisespordi arendamisel,” kinnitas Erkki Torn.

Korrus3 juhataja Martin Plaseri sõnul on täitunud tema unistus maadlussaalist, mis on avar, värske ilme ja kaasaegse kujundusega ning asub just selleks otstarbeks ehitatud ökonoomses ja uues hoones. “Uue saali loomise idee oli ammune unistus juba 1994. aastast, kui alustasin ise maadlusega. Toona rääkisid vanemad maadlejad maadluse hiilgeaegadest. 2013. aastal avasime saali Veerenni 29/1 vanas tööstushoones. Uus saal uues majas on klassikaliste spordialade nagu poks ja maadlus, mis kesksel kohal treeningute nimekirjas, tulevikku ja olevikku silmas pidades märgilise tähendusega. Maadlus ja poks on tõusuteel ning muutuvad järjest populaarsemaks. Siin saalis treenivad Lasnamäe, Pirita, Kesklinna, Mähe, Jõelähtme kui ka Rae valla lapsed ja noored – tulevased Euroopa- ja maailmameistrid, olümpiavõitjad. Korrus3 maadlusklubi arengus on Linnamäe tee 3 maadlussaal osa suuremast plaanist avada treeningkeskused, kuhu koondada võitlusalad. Järgmise suure saali avame Viimsis 2018. aasta sügiseks,” kommenteeris Plaser.

Poksiklubi Dünamo Lasnamäe peatreener Jevgeni Ovsjannikovi sõnul on tal siiralt hea meel, et erainvestorite toel sai rajatud uus maadlus- ja poksisaal kaasaegsete treeningvahenditega. “Uus saal aitab kindlasti poksi kui spordiala populariseerida. Tihti arvatakse, et poks on karm meeste spordiala, kuid tegelikult on see hea üldfüüsiline ja kehalisi võimeid arendav treening, mis sobib nii lastele kui täiskasvanutele, meestele kui naistele,” kommenteeris Jevgeni Ovsjannikov.

Korrus3 treeningutele ootame eelnevalt registreeritud lapsi. Registreeruda on võimalik aadressil www.korrus3.ee/reg. Trennid toimuvad esmaspäevast reedeni ja alustame algtaseme gruppidega. Poksi, taipoksi ja muude Linnamäe saalis toimuvate treeningute kohta leiab informatsiooni Korrus3 veebist või Facebooki lehelt.

Lisainfo:
Martin Plaser
Korrus3
53627351
Vaata FB postitust siit

5 replies

Comments are closed.