placeholder-Images-Oxymaven

Korrus3 koolivaheaja linnalaagri kokkuvõte

Sellel nädalavahetusel toimus Korrus3 koolivaheaja linnalaager. 23-25 oktoobril toimunud laagrist võttis osa 15 last, kes igapäevaselt treenivad Kehras, Alaveres, Kostiveres, Veerenni peasaalis ning Sakus, Sauel, Arukülas, Kosel, Reaalkoolis ja Kurtnas.

Korrus3 korraldab iga koolivaheaeg linnalaagri, milles peamine rõhk üldfüüsilisel, vastupidavuse arendamise ja jõuharjutuste kaudu sitkuse kasvatamine. Nädalavahetuse lahedad linnalaagrid toimuvad pea iga kuu viimasel nädalavahetusel. Trenn toimub kaks korda päevas, käiakse kinos, teatris, kontserditel, Batuudikeskuses Skypark. Seekord oli peasündmuseks K. PALUSALU mälestusvõistluste korralduses vabatahtlikena maadlusmattide paigaldamine ja ülesse võtmine ning Eesti maadlejatele ja põnevatele matšidele kaasa elamine. Osa tublimaid said austusväärse ülesande kanda riikide lippe ja silte võistluste avatseremoonial.

[av_gallery ids=’6610,6616,6615,6614,6613,6612,6611′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’event-post-thumb-box’ columns=’4′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-29otap’]

Eesti ühe suurima maadlusklubi erinevate gruppide sportlased saavad laagris teiste klubikaaslaste tutvumiseks parema võimaluse, et koos võistlustulle asuda, üksteist toetada ja paremini tunda; vajadusel võita.

Korrus3- Meistrite tehas!

Laagrisse registreerimine ja lisainfo 5362 7351 korrus3@korrus3.ee