placeholder-Images-Oxymaven

Liikumistund lastele ja noortele

Liikumistund lastele ja noortele

Korrus3 alustab sügisel liikumistunniga lastele ja noortele. Liikumistund kestab üks tund, treeningud toimuvad kogenud treenerite juhendamiael spordisaalis ja vabas õhus( metsas, rannas, staadionil). Suund omakehaharjutustel, mitmekülgsel liikumisel ja tervislikul kehalisel kasvul.

Trenn on mõeldud 6-16 aastastele. On oodatud ka nooremad ja vanemad. Õpitakse iseseisvat treenimist ja sisemist motivatsiooni trennidega jätkamiseks.

Kellele see trenn võiks sobida?
Järjest lisanduva ülekaalu probleemiga on vaja tegeleda. Samuti on järjest rohkem liikumisest heitunud lapsi ja noori. Toome nad elukestva spordini!
Liikumistund toimub kolm korda nädalas, andes võimaluse seda kasutada liikumisvajaduse rahuldamiseks ühekülgsete spordialade harrastajatele või liikumisharjumuse kasvatamiseks alustavale noorsportlasele. Individuaalne lähenemine, mängud, harjutused. Treener aitab seada eesmärke spordis.

Kas vanemad tohivad treenida koos lapsega?

Korrus3 annab klubis treenivale lapsevanemale soodustuse võtta endaga kaasa kõik pere lapsed ja nad saavad oma ema/isa treeningute ajal treenida klubis lisatasuta. Täiskasvanute trenni tempo ja tähelepanu harjutuste ajal ei pruugi sobida lastele, sellest tulenevalt kujundasime eraldi kava just neid vajadusi silmas pidades.

Liikumistunnid hakkavad toimuma Veerenni 29 saalis(Kesklinn) ja Linnamäe tee 3(Lasnamäe) ning Karulaugu spordihoones (Viimsi).
Päevad ja kellaajad täpsustamisel.
Sobivad ajad hetkel E, K, R 13.00-14.00n, 14.00-15.00 ja 15.00-16.00.
Grupi kuutasu 50€, kuni 18aastaseni, sõltumata vanusest.

Lisainfo telefonil
53627351

Vaata FB postitust siit