placeholder-Images-Oxymaven

Sirli

Korrus3 laager oli edukas, lastelt ja vanematelt tulnud tagasiside teeb meele heaks. Täname selle tunnustuse eest!

Linnalaager on 4-7 juulil, siis saab treenida kaks korda päevas, osa lõbustustest ja rannamõnudest Tallinnas.

korrus3@korrus3.ee
53626351
Martin

Sirli

Tahame edastada ka meie pere poolsed tänusõnad Korrus3 laagri korraldajatele ja eestvedajatele. Meil on hea meel, et oleme avastanud nii vahva koha nagu Korrus3. Kahju ainult sellest, et varem ei teadnud seda kohta 🙂 Läbi treeningaasta on sealsed treenerid koolitanud lapsevanemaid tuletades meelde vanu elutõdesid. See polnud pelgalt trenn vaid meile ka lapsevanemaks õppimise kool, kui nii võib öelda. Olgugi, et kolme lapse vanematena võiks juba osata lapsi kasvatada, aga ikka tuleb ette uusi ja üllatavaid nüansse. Eriti poiste kasvatamisel, kus emana tahaks igale poole sekkuda, meenutamata esialgu oma lapsepõlve, kus ka sai ilma vanemateta igale poole ronitud ja iseseisvalt ohtu tunnetades kõigega hakkama saades.
See laager polnud lihtsalt paik, kuhu last tegelema saata perest eemale. Meile õpetas see laager seda kuidas laps õpib eemal olema oma vanematest ja ka vanemad ilma olema oma lapseta. Ka emotsionaalses mõttes. Tuli harjuda ka pere teistel lastel olema eemal oma vanimast vennast. Ei oskagi väga kirjeldada, mis tunne hinges oli – natuke seda, et sai puhata mitme lapse soovide jadade täitmisest ja rahulolematusest tingitud pidevatest pretensioonidest stiilis “kui paha on emme, et ta mult nõuab!”. Samuti oli kurbust ja tühjuse tunnet. Kuid teadlik soov oli lasta lapsel õppida aru saama kui väärtuslik on tema pere ja kodu. Tagasi tulles laagrist see soov ka täitus – kodus valitseb helge rahu ja helluse aeg 🙂 Mul on hea meel, et laps sai väljaspool kodu kinnitust, et see mida nõuame kodus, seda nõutakse igal pool. Lihtsalt talle oli vaja seda kinnitust.
Aitäh, Martin Plaser ja Helen Nool, et võtsite vaevaks ja lasite iga õhtu meil kõigil osa saada teie laagrikamba imelistest oskustest, tegemistest ja lihtsalt-olla-oskamisest, lisades pilte FB-sse. See on tegelikult suur töö omaette, kui vaadata kulisside tagustesse kuidas tegelik laagri elu käis – hommikul vara üles ja hilja magama. Päev oli täis pikitud tegevust ja tegelikult ka rasket tööd (ehk trenne). See, et me pilte näha saime lastest on tegelikult privileeg, mitte iseenesest mõistetav tegevus või lepingusse kirjutatud punkt.
Kokkuvõttes – laps jäi väga rahule. Kindlasti õppis ta veel palju asju juurde, mis jääb talle meelde ja mitte miski siin elus ei jookse mööda külgi neist maha 🙂 Meie pere tänab Korrus3-e sellise erilise võimaluse pakkumise eest lastele. Sügisel jätkame kindlasti ka trennides 🙂
Aitäh

Vaata FB postitust siit