Trennigraafik – Viimsi

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
13.00
Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKT 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser

Viimsi Maadluse ÜKT 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
13.00
Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 1-2 klass
Koolilapsed 1-2 klass Karulaugu Spordikeskus
13.30 - 14.30
Martin Plaser
14.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14.00
Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 3-4 klass
Koolilapsed 3-4 klass Karulaugu Spordikeskus
14.30 - 15.30
Martin Plaser
15.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00
Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 5-6 klass
Koolilapsed 5-6 klass Karulaugu Spordikeskus
15.30 - 16.30
Martin Plaser
16.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00
Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE 7-9 klass
Noored 7-9 klass Karulaugu Spordikeskus
16.30 - 17.30
Martin Plaser
17.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Viimsi Maadluse ÜKT 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKT 16+
Noored vanuses 16+ ja täiskasvanud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
18.00

Teisipäev

Neljapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00
Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
Viimsi Maadluse ÜKE koolieelikutele
Lasteaialapsed ja koolieelikud Karulaugu Spordikeskus
17.30 - 18.30
Martin Plaser
18.00

Teisipäev

Neljapäev

No events available!